Series
Ratings
157
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Day of the JackalRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.5