Movies
Ratings
725
The MartianRated ★ 4.5
AssassinsRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0