Movies
Ratings
252
My Love, My BrideRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 2.0
EntrapmentRated ★ 0.5
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.0
Shall We Dance?Rated ★ 2.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 2.0
RushRated ★ 3.5
Last PresentRated ★ 3.5
Who are You?Rated ★ 2.5
Just Friends?Rated ★ 1.0
ObsessedRated ★ 2.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.5
HerbRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5- PapaRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0