Movies
Ratings
190
Tears of the SunRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
GoldRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 1.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.0