Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5