Titles you rated
I Live AloneRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0