Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
The BeguiledRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 2.5
An EducationRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.0
VenomRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
The CellRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Third Way of LoveRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
TrainwreckRated ★ 3.5