Movies
Ratings
134
17 AgainRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5