Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0