Titles you rated
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 2.0
Spring WaltzRated ★ 3.5
Over the RainbowRated ★ 2.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.5
May QueenRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 2.5
Paradise RanchRated ★ 1.0
Tamra IslandRated ★ 3.0