Movies
Ratings
58
The HousemaidRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 1.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5