Movies
Ratings
504
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
51Rated ★ 4.5
21Rated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 4.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 2.5
GiaRated ★ 2.0