Series
Ratings
110
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.5
Little Girl KRated ★ 1.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
PresidentRated ★ 4.0- A Bluebird Has ItRated ★ 2.5
Strike LoveRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Country DiariesRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.5
Medical Top TeamRated ★ 5.0
Love TrulyRated ★ 1.5
The Great King, SejongRated ★ 4.5
Shin DonRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 2.5
My Precious ChildRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 5.0
The Goddess of FireRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 2.0
I Do, I DoRated ★ 1.5