Titles you rated
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 2.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 1.5
Haikyuu!!Rated ★ 1.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0