Titles you rated
The ThroneRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.5