Movies
Ratings
29
InterstellarRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5