Titles you rated
The MasterRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
LeviathanRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 0.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0