Series
Ratings
11
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0