Movies
Ratings
22
TakenRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0