Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0