Titles you rated
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.5