Movies
Ratings
1187
KOKUHORated ★ 4.0
WickedRated ★ 1.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
HimRated ★ 1.5
M3GAN 2.0Rated ★ 1.5
EddingtonRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Caught StealingRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5