Movies
Ratings
38
Gangnam BluesRated ★ 3.0
MommyRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Run All NightRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 4.5
CartRated ★ 4.5
Lost Flower: Eo Woo-dongRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 4.0
A Dynamite FamilyRated ★ 3.5
DaughterRated ★ 2.0
Night FlightRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 1.5