Titles you rated
- DamoRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0