Movies
Ratings
222
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0