Titles you rated
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0