Titles you rated
IncantationRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.5
The OutfitRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Only YesterdayRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0