Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5- おせんRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0