Series
Ratings
58
Bubble GumRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Can Anyone LoveRated ★ 4.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 4.0
When I Was The PrettiestRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 5.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 5.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.5
Spring WaltzRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 2.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0