Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 4.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 3.0