Movies
Ratings
238
Panic RoomRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
King of ThornRated ★ 4.0
After.LifeRated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 2.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.5
SpellboundRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.5
Return to Never LandRated ★ 3.0
The Kite RunnerRated ★ 4.5
The Quiz Show ScandalRated ★ 2.0