Movies
Ratings
118
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Life is FruityRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5