Titles you rated
SilencedRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0