Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5