Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5