Titles you rated
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 3.5
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0