Titles you rated
DemolitionRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Ip Man 3Rated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
First ManRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5