Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
ClaymoreRated ★ 4.0
Change Days Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Love Is BlindRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5