Movies
Ratings
593
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
PersepolisRated ★ 4.0
Boy Kills WorldRated ★ 4.0- Run to the WestRated ★ 0.5
Waltz with BashirRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 2.0
TRON: AresRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- Sky, Wind, Stars and the IslandRated ★ 2.0
- Habibi HusseinRated ★ 4.5
The Ozu DiariesRated ★ 2.0
I, PoppyRated ★ 2.0
The RosesRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5