Series
Ratings
61
Inspector KooRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.5- 코미디 리벤지Rated ★ 2.5
Comedy RoyaleRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
MerPeopleRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The World's Most Extraordinary Homes Season 2Rated ★ 5.0