Titles you rated
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0