Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
SecretRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 2.5