Titles you rated
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 2.5
The RebelRated ★ 2.5- AjinRated ★ 3.0
- Black BulletRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 2.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 2.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0