Titles you rated
GhostbustersRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
A Girl at My DoorRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
The Naked KitchenRated ★ 1.0
Another ChildRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
StokerRated ★ 2.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0