Series
Ratings
12
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Carrie DiariesRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.0
Bubble GumRated ★ 4.5