Series
Ratings
24
Innocent DefendantRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5