Series
Ratings
15
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5