Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0