Titles you rated
AntiqueRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
My Little MonsterRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Go Away Mr. TumorRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 0.5
SpyRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.5