Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 2.5
Galileo ZeroRated ★ 2.5
GalileoRated ★ 3.5